Horoskopi 22 korrik 2021

Demi Marsi dhe Venusi do e bëjnë ditën e sotme shumë të bukur dhe emocionuese. Pranë…

Efektet anësore të fshehta të çajit, sipas shkencës

Kur mendojmë për pijen e preferuar në botë, mendja na shkon menjëherë tek kafeja. Sidoqoftë, çaji…

Këto 5 ushqime të pasura me kolagjen luftojnë rrudhat njëlloj si kremrat

Kur bëhet fjalë për kujdesin ndaj lëkurës, një kombinim i kremrave të diellit, kremrave anti-plakje dhe…

Horoskopi 21 korrik 2021

Dashi Sot duhet të kaloni sa më bukur dhe të shfrytëzoni sa më mirë fatin tuaj!…

Pse shtoni në peshë edhe kur hani pak, këshillat që duhet t’i ndiqni

Disa persona janë të predispozuar që të vuajnë nga ngadalësimi i metabolizmit, pra i tretjes. Në…

5 shenjat e horoskopit që dashurohen shumë më lehtë se të tjerët

Ka njerëz që i japin kohë një lidhjeje dhe një personi tjetër, dhe ka nga ata…

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse hani patate çdo ditë

Patatet rriten në mbi 100 vende në të gjithë botën dhe më së shumti në Kinë,…

Horoskopi 20 korrik 2021

Dashi Kur dëshironi shumë diçka, e arrini atë pavarësisht se çfarë ndodh falë aftësive dhe kokëfortësisë…

Qumësht apo lëng portokalli, cili të duhet në mëngjes?

Nëse ju pëlqen ta nisni ditën me lëngje se sa me ushqim, gjasat janë që të…

Horoskopi 19 korrik 2021

Dashi Detyrimet e shumta të ditës do ju stresojnë dhe do ju bëjnë të mos reagoni…