Ashpërsohet situata, Tayna nuk i ndal reagimet ndaj Dafinës pas veprimit të fundit të kësaj

Duket se Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë prishur keq raportet. Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri…

Pas “diss”-it të Taynes, Dafina Zeqiri bëri veprimin e menjëhershëm

Prej kohësh është raportuar për prishjen e raporteve në mes të këngëtareve, Dafina Zeqiri dhe Tayna.…

Kejvina Kthella provon me video të gjoksit

Kejvina Kthella ka publikuar një imazh në llogarinë e Instagramit. Një ndër modelet më të përfolura…

Morena Taraku shtatzënë? Këngëtarja zbulon të vërtetën me këtë foto

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të jetës…

Tayna ofendon Dafinën: “Nuk din me fol shqip, le mo me repovat”

Tensionohet situata, Tayna bën freestyle duke ofenduar karrierën dhjetë vjeçare të Dafinës. Të gjithë ata që…

Kadrie Canolli, me forma magjepsëse, filmon editorial për brendin e famshëm “GUESS”

E re, plot hijeshi, e dedikuar në perfeksion ndaj detajeve për të bukurën dhe modën, prezantuesja…

Morena sërish me poza para veturës luksoze: Jo shtatzënë por pa fjalë

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, vazhdon ende të jetojë një jetë mjaft luksoze. Ajo…

Kjo është 25-vjeçarja që la punën si pilote garash për filmat për të rritur (Foto)

Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në…

Fifi lë “pa mend” ndjekësit me foton e fundit, nuk i ndal pozat pas dobësimit

Fifi vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun. Ndonëse në moshë të re…

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë

Princ Leka dhe Elia Zaharia raportohet se janë bërë prindër për herë të parë. Abcnews.al mëson…