Tayna mahnit me dukjen e “Halloween” por gati zbulon pjesët intime

Tayna ka zbuluar se cila është dukja e “Halloween” për këtë vit. Dihet se reperja e…

Ahmeti: Edhe sonte janë thyer xhamat e autobusëve për Halloween

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se edhe sonte janë thyer…

Pacolli flet për milionin e parë dhe tregon sa para mban zakonisht në xhep

Presidenti i AKR’së Behgjet Pacolli ka folur për suksesin e tij si biznesmen. Ai thotë se…

Hoti: Situatën me pandeminë e kemi nën kontroll, kemi më pak infektime se vendet e rajonit

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, tha se situata me pandeminë vazhdon të mbetet nën kontroll dhe…

Bayerni vazhdon me fitore

Kampioni në fuqi i Gjermanisë, Bayern Munich, fitoi 2:1 në shtëpinë e Koelnit sot. Dy golat…

Kryetari i Malishevës infektohet me koronavirus

Kryetari i Malishevës, Ragip Bregaj, ka rezultuar pozitiv në COVID-19. Ai ka thënë se gjatë dy…

Gastronomët reagojnë për kufizimet e reja, i drejtohen qeverisë me një kërkesë

Në mbledhjen e sotme të Komitetit për Menaxhimin e Pandemisë COVID-19, janë propozuar masat e reja…

Konfirmohet viktima e dytë kosovare nga tërmeti në Turqi

Ambasada e Kosovës në Ankara ka njoftuar se është shënuar edhe viktima e dytë me origjinë…

Adriana Matoshi konfirmon lidhjen e dashurisë me futbollistin afrikan

Adiana Matoshi ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë. Aktorja Adriana Matoshi, në një intervistë për…

Numri i dy i qeverisë: Koalicionin e kemi stabil, por puna e presidentit është lojë tjetër

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Besnik Tahiri po e konsideron stabil koalicionin qeverisës me LDK-në, por thotë se…