Nuk kishte mundësi të studionte mjekësi, 21-vjeçarja fiton 1 milion dollarë në vit me faqen +18 (Foto)

Një studente e cila donte që të bëhej doktoreshë, dhe po përpiqej që të paguante universitetin,…

Baba i Dua Lipës takohet me Kurtin: Një takim nga i cili nuk doja që të largohesha

Babai i këngëtares shqiptare me famë botërore dhe njëherësh organizatori i festivalit “Sunny Hill”, Dukagjin Lipa,…

Ndahen Fero e Arbenita?

Çifti i njohur i estradës po duket se kanë probleme në martesë. Arbenita dhe Fero njihen…

Robert Berisha tregon kushtin për të marrë pjesë në Big Brother

Këngëtari i njohur për publikun shqiptar, Robert Berisha nëpërmjet një lidhjeje me Skype zbuloi në “Ditë…

Verë e begatë për estradën kosovare: Për vetëm tre muaj fitoi mbi 2 milionë e 150 mijë euro

Vera e këtij viti ka qenë ndër periudhat më fitimprurëse për estradën kosovare, bazuar në lehtësimin…

Arta Elezaj publikon fotografitë e fundit në bikini për këtë verë

Edhe kjo verë për Arta Elezaj ishte e mbushur me ditë relaksuese e pushime në vendet…

Rita Ora duket mahnitëse në të kuqe, në Los Angeles (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, këtë javë mori vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen…

Aida Doçi: Kam përjetuar depresion në kohën e martesës, shkaku i komenteve negative

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi, ka qenë e ftuar së fundmi në një nga kronikat…

Leonora Jakupi mahnit me pozat e radhës nga pushimet (Foto)

Leonora Jakupi prej ditësh ka nisë pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Bodrumin në Turqi. Këngëtarja…

Kur askush se priste, Antonela zbuloi lidhjen e Bora Zemanit me Atdheun?

Atdhe Xharavina mbetet padyshim nga meshkujt më të komentuar të “Për’puthen”. Djaloshi nga qyteti i Gjakovës…