Shtatë destinacionet e mundshme të Ronaldos, pas largimit nga United

Ndërsa fokusi i tij mund të jetë në Kampionatin Botëror, përqendrimi i Cristiano Ronaldo së shpejti mund të…

Kupa e Botës: Sot, katër ndeshjes në orar – luajnë Gjermania, Spanja, Belgjika e Kroacia

Kampionati Botëror 2022 vazhdon sot me katër ndeshje të tjera. Kupa e Botës 2022 do të…

Ronaldo reagon pas largimit nga Manchester United: Unë e dua klubin dhe tifozët, kjo nuk do të ndryshojë

Pas Manchester Unitedit edhe Cristiano Ronaldo ka lëshuar deklaratë duke konfirmuar edhe ai largimin nga klubi…

Arabia Saudite e mund Argjentinën 2 me 1

Përfaqësuesja nga Lindjen Mesme mposhti me përmbysje 1-2 Argjentinë në “Lusail Iconic Stadium”, duke I dhënë…

Skena e madhe për Messin

Lionel Messi e fillon Kupën e Botës që e përcakton trashëgiminë e tij, me ndeshjen ndaj…

Kupa e Botës – Një nga stadiumet e Katarit do t’i dhurohet Kosovës?

Për herë të parë një Kupë Bote zhvillohet në Katar. Ky shtet i vogël në Lindjen…

Anglia synon fitore në nismë të “xhiros fantastike”

Shpresat e Gareth Southgate që Anglia mund të ketë “xhiro fantastike” në Kupën e Botës kanë…

Kupa e Botës vijon sot me tri ndeshje

Sot zhvillohen tri takime në kuadër të Kampionatit Botëror. Ndeshja e parë e ditës së sotme…

Ekuadori e mund Katarin 2 me 0

Përfaqësuesja e Ekuadorit është shfaqur bindëse në ndeshjen hapëse të Kupës së Botës që po mbahet…

Ekranet televizive të rezervuara për ndeshjen miqësore të Kosovës dhe atë të Shqipërisë

Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë rikthehen sonte në aksion për të zhvilluar ndeshjet miqësore.…