Mbappe arrin marrëveshje të re me PSG-në, ky është një lajm i mirë edhe për Real Madridin

Sulmuesi francez, Kylian Mbappe thuhet se ka arritur një marrëveshje me Paris Saint-Germain (PSG), për të…

Mourinhos i vije keq për Empolin: Nuk luajtëm për të fituar 7-0

Roma ka marrë fitoren e parë në këtë edicion të Serie A, pasi ka mposhtur Empolin…

Interi e mund Milanin 5 me 1

Interi ka fituar thellë ndaj Milanit në derbin e xhiros së katërt në Serie A, duke…

Shiten në kohë rekorde të gjitha biletat për ndeshjen Shqipëri – Çeki

Janë shitur të gjitha biletat për ndeshjen mes Shqipërisë dhe Republikës Çeke, të vlefshme për kualifikim…

Po afron derbi, Inzaghi i ka të gjithë në dispozicion

Inter, Inzaghi i ka të gjithë në dispozicion, por me Milanin nuk ndryshon! Të gjithë më…

UEFA hap procedurë disiplinore ndaj Rumanisë, ngarkohet me gjashtë akuza

Dy ditë pas përfundimit të ndeshjes mes Rumanisë dhe Kosovës, UEFA ka hapur procedurë disiplinore ndaj…

Çeku paralajmëron ndërtimin e një stadiumi në Suharekë: Po presim lokacionin

Ministri i Ministrisë për Kulturë, Rini dhe Sport, Hajrulla Çeku ka thënë se në qytetin e…

Real Madridi identifikon Jamesin si prioritet për të përforcuar pozicionin problematik

Afati kalimtar i transferimeve verore të këtij viti sapo është mbyllur, por Real Madridi po e…

Shqipëria ngritet, Kosova bie në renditjen e FIFA-s

Kombëtarja e Kosovës ka pësuar rënie në renditjen e re të FIFA-s të publikuar pas përfundimit…

Ademi reagon pas ndeshjes kundër Rumanisë: Do të kërkojmë drejtësi tek UEFA dhe CAS

Kyetari i FFK-së, Agim Ademi ka reaguar pas ndeshjes së mbrëmshme Rumani-Kosovë, ku vendasit fituan duke…