Enigma e UEFA-s: Tri opsione se kur duhet të zhvillohet Euro 2020

Koronavirusi ka paralizuar një pjesë të madhe të planetit dhe të gjitha ngjarjet sportive janë penalizuar,…

Liverpooli do ta largojë në verë, por gjashtë skuadra të mëdha e duan Lovrenin

Dejan Lovren do të largohet përfundimisht nga Liverpooli gjatë afatit kalimtar veror. Mbrojtësi kroat ka humbur…

Juventusi zbulon objektivat e sulmit në afatin kalimtar të verës

Ndonëse situata në Itali nuk është aspak e qetë, te Juventusi vazhdojnë të mendojnë për përforcimin…

UEFA për shkak të koronavirusit mendon mbajtjen e Euro 2020 në muajin dhjetor

UEFA po mendon që ta shtyjë Kampionatin Evropian shkaku i koronavirusit që ka kapluar të gjithë…

Dalin rezultatet, Ronaldo dhe familja e tij, nuk janë prekur nga koronavirusi

Cristiano Ronaldo nuk është infektuar nga koronavirusi pavarësisht se është mbajtur në karantinë në vendlindjen e…

Cristiano Ronaldo është izoluar në shtëpin e tij, në Portugali

Ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo mbetet në karantinë në shtëpinë e tij në Madeira, pasi…

Misteri i madh rreth Shaqirit

Xherdan Shaqiri këtë vit ka luajtur në vetëm një ndeshje. Ai u aktivizua për një minutë…

Federata e Maqedonisë zyrtarisht i drejtohet UEFA-s për shtyrjen e ndeshjes me Kosovën

Federata e futbollit të Maqedonisë së Veriut zyrtarisht i ka kërkuar UEFA-s shtyrjen e ndeshjes me…

E konfirmuar: Maqedoni e Veriut-Kosovë do të luhet pa tifozë shkaku i koronaviursit

Është konfirmuar zyrtarisht se ndeshja në mes të Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës do të zhvillohet…

Interit po i kushton 25 mijë euro një minutë e Sanchezit në fushë

Huazimi i Alexis Sanchezit nga Manchester Unitedi te Interi supozohej se do t’i ndihmonte për të…