Adriana Matoshi na tregon si duket në bikini

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është tejet aktive në rrjete sociale. Ajo…

Keith konfirmon ndarjen, lutet që Adriana Matoshi ta përballojë atë sa më lehtë

Keith Groeneveld dhe Adriana Matoshi nuk janë më bashkë. Këtë e ka konfirmuar vetë Keith në…