Afrona një lidhje të re dashurie? Postimi i saj i fundit ngre dyshimet

Para disa kohësh në media u aludua se këngëtari Blero Muharremi dhe modelja Afrona Dika, i…

Afrona Dika konfirmon ndarjen nga Blero, heq unazën e martesës

Ndonëse përfliten prej disa javësh se i kanë dhënë fund martesës së tyre tre vjeçare, Blero…

Është ndarë apo jo me Afronën? Blero thyen heshtjen më në fund

Çifti i showbizit, Blero dhe Afrona, kanë qenë mjaft të komentuar sidomos së fundmi. Nëse shohim…

U raportua se u nda me Bleron, Afrona vjen me një dedikim

Në mediat rozë tash e disa ditë është raportuar për ndarjes mes këngëtarit Blero dhe modeles…

Pas 3 vitesh martesë, Blero dhe Afrona ndahen?

Ishte viti 2019, kur Blero dhe Afrona kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë në Gjirin e…