Veliu: Kurti po ua tregon “muskujt” mësimdhënësve, i la pa bukën e gojës

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Agim Veliu, deklaroi se kryeministri Kurti dhe kabineti i…

Veliu: Meritat më të mëdha i kam unë për njohjen e patentë shoferëve nga Gjermania

Ish-ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu, foli në Info Magazine të Klan Kosovës për njohjen…