“Ke lyp biletë VIP falas”, “E ki punë me shpif”/ Përplasje mes Astrit Gashit e Alban Kastratit të Sunny Hill

Edicioni i sivjetmë i festivalit “Sunny Hill” është përcjellë me shumë kritika për listën e performuesve,…

Kastrati: Festivali Sunny Hill, imazh pozitiv i Kosovës

“Sunny Hill Festival 2022” do të mbahet më 4, 5, 6 dhe 7 gusht 2022. Në…

Përfaqësuesi i “Sunny Hill” e demanton ministrin Hajrullah Çeku për presion: Ne jemi pala më e palumtur

Alban Kastrati, përfaqësues i “Sunny Hill” tha se ata janë pala më e palumtur për dështimin…