Pacolli i kundërpërgjigjet videos së VV-së: Unë kam nënshkruar pavarësinë e Kosovës, ju jo

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka reaguar ashpër për videon e Lëvizjes Vetëvendosje, ku godet të…

Pacolli me ish-presidentët e Shqipërisë në Hagë, do të vizitojnë Thaçin dhe të tjerët

Kryetari i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, së bashku me ish – presidentët e Shqipërisë…

Ish-presidentët e Shqipërisë në Hagë, Pacolli tregon pse s’e ftoi Vjosa Osmanin

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli thotë se nuk i është dërguar një ftesë kryetares aktuale të…

Reagon Behgjet Pacolli për 100 eurot e Qeverisë: Me ato para do të ndërtoheshin mbi 40 fabrika

Presidenti i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka kritikuar vendimin e Qeverisë së Kosovës për ndarjen e mjeteve…

Pacolli i shkruan letër ministrave Rizvanolli e Aliu: Nuk ka asnjë projekt, e as mirëmbajtje në infrastrukturën rrugore

Kryetari i AKR-së, njëherit ish-zëvendëskryeministri Behgjet Pacolli u është drejtuar përmes një letre publike, ministres së…

Mabetex: Mbi 1900 punëtorët në Kazakistan janë të sigurt dhe jeta zhvillohet normalisht

Kompania Mabetex e Behgjet Pacollit, ka njoftuar se mbi 1900 punëtorë të cilët punojnë në Kazakistan…