Arbenita duket “bombë” pas ndarjes me Feron

Arbenita Ismajli i është kthyer punës së saj modele, pas ndarjes me reperin Fero, dhe duket…

Arbenita Ismajli publikon bisedën private me Unikkatilin, e quan picamen 

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli sapo publikoi një bisedë të pazakontë private me reperin e njohur…

“Më ka shpallur luftë”, “Nuk nënshkruan divorcin, dëshiron lidhje me zor” – Arbenita thotë se Fero po viktimizohet

Pas mesazhi të Feros në rrjete sociale ku lutej që ish-gruaja e tij Arbenita t’i rikthehej…

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: Lutem që ti të rikthehesh, eh sa mërzitem kur nuk më flet

Ish-reperi Fero, e së voni i vetëquajtur Khattab, ka bërë një postim prekës në rrjetin social…

Fero kërkoi një grua të dytë, Arbenita publikon foto provokuese

Fero dhe Arbenita po kalojnë një krizë në çift. Madje të njëjtit janë edhe në prag…

“Feja Islame më mësoi ta dua familjen,” Fero i kërkon falje Arbenitës

Pas ‘sherrit’ me Arbenitën, Fero ka folur për herë të parë publikisht. I ftuar në emisionin…

Deklaroi se po divorcohet, Arbenita Ismajli shfaqet në veturën e Feros

Arbenita e Fero, kanë vendosur ta luajnë lojën mirë. Dyshja që trazuan mediat, duket se nuk…

Fero lë përfundimisht muzikën

Reperi i njohur kosovar, Fero ka habitur fansat e tij me postimin e fundit. Përmes këtij…

Historia e sherrit mes Feros dhe Arbenitës, modelja tregon se si po e kalon situatën e fundit

Emri saj është ndër më të komentuar në media rozë dhe kjo për shkak të problemeve…

Fero lirohet nga burgu

Reperi Feronit Shabani, i njohur si Fero ka qëndruar një muaj në paraburgim. Dyshohet se ai…