Dani Alves: Mbappe ende nuk e ka kuptuar se Messi dhe Neymar janë yje më të mëdhenj se ai

Lojtari i Pumas dhe i kombëtares së Brazilit, Dani Alves, ka dhënë një intervistë për La Gazzetta…

Zbulohen detajet e kontratës së Kylian Mbappes me PSG-në – rekord i ri fitimesh në vitin 2023

Superylli i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe do të vendosë një rekord të ri për fitime në…

PSG e gjen zëvendësuesin e Mbappes

Pas tronditjes fillestare të dëshirës së Kylian Mbappe për t’u larguar nga Paris Saint-Germain thuhet se…

Nga Neymar te Mbappe: Si i shpenzoi PSG mbi 1.8 miliard euro në blerjet e lojtarëve

Paris Saint-Germain (PSG), ka zhvilluar ndjeshëm një treg tashmë të egër transferimesh që kur pronarët e…

Ndryshime drastike, zbulohen sekretet që bën Mbappen të rinovonte me PSG-në

Rinovimi i Kylian Mbappe në maj ishte një nga lajmet më të mira të vitit për…

Mbappe në listën e dëshirave të disa klubeve nga Anglia

Ylli i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, mund të largohet nga klubi francez më 2024. Kjo mund…

Shënoi pas 8 sekondash në Ligue 1

Kylian Mbappe për të shënuar në ndeshjen me Lille i mjaftuan më pak sekonda se kampionit…

Forma e Neymar “bezdis” Mbappe-n, Galtier i thërret të dy në “apel”

Një situatë aspak normale dhe një sjellje e pahijshme, kështu u përkufizua gjesti i Kylian Mbappe…

Mbappe do të bashkohet me Realin para finales së Champions League

Telenovela “Kylian Mbappe” duket se është drejt fundit, ndërsa tashmë duket se destinacioni i sulmuesit do…

Manchester City rivalizon Realin për Mbappen

Kampioni në fuqi i Anglisë, Manchester City edhe zyrtarisht është futur në garë për shërbimet e…