Liverpooli bën një lëvizje befasuese për të zëvendësuar Salah

Liverpooli është në kërkim të një zëvendësuesi afatgjatë për Mohamed Salah, dhe ai mund të jetë…

Liverpooli i interesuar për “Mohamed Salahn e ardhshëm”

Liverpooli është duke shfaqur interesim të madh për anësorin egjiptian, Ibrahim Adel, i cili po cilësohet…

Liverpooli nis kontaktet me Dembelen

Sulmuesi i krahut, Ousmane Dembele, ka gjasa të mëdha që sezonin e ardhshëm të luajë në…

“Finalja e Champion ishte një dështim” Liverpool kërkon hetim për vonimin e ndeshjes

Një ditë pas humbjes së finales së madhe të Champions League ndaj Real Madridit, Liverpooli kërkon…

Sonte na presin dy derbi të mëdhenj në futbollin evropian

Këtë mesjavë do të pushojë Liga e Kampionëve, por kjo nuk nënkupton që nuk do të…

Trofeu i dhjetë për Kloppin

Triumfi në Kupën e Ligës së Anglisë me Liverpoolit, për trajnerin Jurgen Klopp ka qenë trofeu…