Luana feston ditëlindjen, ky është urimi special që mori

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca feston sot ditëlindjen e 31-të. Që nga mesnata Luana mori…

Ghetto Geasy feston ditëlindjen e 40-të, Marina e zhveshur me dedikim të veçantë: Mbreti i zemrës time

Ditën e sotme feston ditëlindjen njëri prej reperëve më të pëlqyer në estradë, Getoar Selimi. I…

Marina Vjollca publikon foto me vajzën e saj: Je zemra që rreh jashtë trupit tim

Marina Vjollca dhe Getora Selimi rrallëherë kanë postuar foto me të voglën e tyre, duke mos…