Adrola Dushi shfaqet e mrekullueshme me dekoltenë e hapur

Adrola Dushi është një nga modelet shqiptare e cila përherë arrin të jetë në qendër të vëmendjes.

Ndonëse ka vite që është zgjedhur “Miss” ajo vazhdon të konsiderohet si femra më e bukur shqiptare me një bukuri origjinale, e thjesht dhe pa ndërhyrje.

Adrola së fundmi ka postuar një foto ku është shfaq joshëse duke reklamuar gjoksin me dekoltenë e hapur.

Modelja pozën e realizoi në profil teksa paraqitjen e saj e plotësoi me disa vath me gur të ccmuar.

Me anë këtij postimi, modelja njoftoi për panairin e bukurisë “Beauty Fair Albania” që do të mbahet më 17, 18 dhe 19 shtator.