“Bad News Eagles” e humbin edhe mapin e dytë përball ekipit të tretë në botë

Bad News Eagles e ka humbur edhe mapin e dytë përball ekipit të tretë më të mirë në botë ENCE.

Në mapin e dytë BNE u mposhtën me rezultat 16:9, përderisa edhe në të parin ekipi kosovar e humbi me rezultat 16:13.

Nesër do të luhet ndeshja vendimtare për t’u kualifikuar në Legend Stage apo siç njihet (Staza e Legjendave).

Bad News Eagles i kanë dy fitore në Challenger Stage dhe nevojiten tre fitore për t’u kualifikuar në një rang më të lartë.