Vallëzim atraktiv nga Melinda, prapanica në plan të parë

Melinda Ademi ka arritur të tërheqë vëmendjen e fansave edhe përmes performancave të saja skenike, ku…

Rashel reklamon të pasmet bombastike

Fansat dhe miqtë e saj kanë shpërthyer në komente jo vetëm për lookun e ri që…

Stresi thotë se është i martuar me Kejsin

Lidhja e tyre është komentuar tejet shumë në faqet rozë dhe po vazhdon të jetë akoma…

Arbenita me veshje të bardhë si bora, shfaqet shumë provokuese

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një prej vajzave më të bukura që gjithmonë ka tërheur…

Arta Nitaj reagon pas lajmit se ajo është shoqëruese në një klub nate në Dubai: Nuk dëshmon asnjë shkrim që punoj aty

Arta Nitaj dhe Stina Bojku (Foto: Instagram) Bukuroshja nga Peja, Arta Nitaj, dje (e martë) ka…

Rita Ora ndahet nga i dashuri, pas tre muajsh romancë

Rita Ora dhe Ligji i Rafferty i kanë dhënë fund lidhjes pas tre muajsh romancë. Çifti…

Modelja Jessica Kadiu pranon se ka qenë në lidhje me Robertin: Ndodhi pasi ai u nda nga Nora, nuk ia prisha familjen

Foto: Jessica Kadiu/InstaStory Prej kohësh përflitej për një lidhje të mundshme të këngëtarit Robert Berisha me…

Zbulohet klubi në Dubai ku Arta Nitaj shoqëron pasanikët

Netët arabe të Arta Nitajt, zbulohet klubi në Dubai ku u ofron shoqëri pasanikëve. Është komentuar…

Kejvina Kthella ‘heq dorë’ nga djemtë e ‘këqinj’, në romancë me reperin

Pas publikimit nga ana e reperit të disa pamjeve në krah të Kejvinës, ku shfaqeshin shumë…

Imazhet me të brendshme e risjellin Arbenitën në qendër të vëmendjes

Modelja shqiptare që po ndërton karrierë ndërkombëtare, Arbenita Ismajli, sërish ka tërhequr interesimin e faqeve rozë…