Barça dëshiron t’ia rrëmbejë Neymarin PSG-së përmes rregullit të FIFA-s

Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për rikthimin në skuadër të sulmuesit të Paris Saint-Germainit, Neymar,…

Mediat gjermane: Rashica largohet nga Werderi për më pak se 38 milionë euro

Milot Rashica ka klauzolë largimi në kontratën e tij, me Werder Bremen në vlerë 38 milionë…

Lojtari që u shërua nga koronavirusi,: Mos e merrni të lehtë, nuk mund të merrja frymë

Futbollisti irlandez, Lee Duffy, i ka kaluar tetë ditë në spital duke iu nënshtruar edhe oksigjenoterapisë…

Paolo Maldini dhe biri i tij infektohen me koronavirus

Drejtori i Milanit, Paolo Maldini, dhe i biri i tij, Daniel, kanë dalë pozitivë në testin…

Menaxheri i Rashicës tregon çmimin që po kërkon Werderi

Milot Rashica mund të largohet nga Werder Bremen gjatë afatit kalimtar veror. Ylli nga Kosova ka…

Dybala në pritje të rezultateve: “Shpresoj mos ta kem koronavirusin”

Dybala është në pritje të lajmit nëse është prekur me koronavirusin apo jo. Gjithë lojtarët e…

Ibrahimoviq dhuron 100 mijë euro për spitalet në veri të Italisë

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimoviq ka dhuruar 100 mijë euro për të ndihmuar spitalet në luftë…

Cana: Po e përballoj situatën e koronavirusit me dashuri familjare

Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana ndodhet tash e 10 ditë në vetizolim me familjen…

Kampionati evropian 2021: Nga 11 qershori, deri më 11 korrik

Kampionati evropian i futbollit, EURO2020 është shtyrë për një vit, kjo për shkak të përhapjes së…

Enigma e UEFA-s: Tri opsione se kur duhet të zhvillohet Euro 2020

Koronavirusi ka paralizuar një pjesë të madhe të planetit dhe të gjitha ngjarjet sportive janë penalizuar,…