Champions League – 8 ndeshje sonte, më interesantja ajo mes Napolit e Realit

Sonte do të luhet xhiro e dytë e fazës së grupeve në kuadër të Champions League.

Ndeshja më interesante do të jetë ajo në mes Napolit dhe Real Madridit, që do të nisë nga ora 21:00.

Përveç Napolit e Realit, ndeshje interesante do të jetë edhe ajo në mes Manchester United e Galatasarayt.

Më poshtë gjeni të gjitha ndeshjet që do të luhen sonte:

Salzburg – Real Sociedad

Union Berlin – Braga

Copenhagen – Bayern Munich

Inter – Benifca

Lens – Arsenal

Manchester United – Galatasaray

Napoli – Real Madrid

PSV – Sevilla