Sunny Hill Festival

Dafina i ledhaton të pasmet e Kidës në koncert (Video)

Dafina Zeqiri dhe Kida, kanë bashkëpunimin e tyre të titulluar “Luje belin”.

Ky ishte bashkëpunimi i tyre i parë, që bëri bashkë dy këngëtaret edhe në koncerte, shkruan lajmi.net.

Së fundmi është bërë virale një video e këngëtareve, ku në përfundim të performancës teksa përqafohen, Dafina i ledhaton të pasmet Kidës.

Kjo situatë u përcoll me të qeshura dhe brohoritje nga fansat.

Ndryshe, ky projekt mori edhe shumë kritika.