Dafina pak para dasmës ngre dyshime se është në pritje të bëhet nënë!

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Së fundmi ajo është ndarë nga i dashuri i saj, Dj Geek.

Ajo menjëherë ka krijuar një lidhje të re dashurie dhe duket se është shumë e lumtur, madje po përflitet edhe se është duke u bërë gati për martesë.

Ajo tani është në lidhje me djaloshin nga Prishtina Kreshnik Gjergjin.

E përmes fotografisë së fundit, ajo ka shtuar dyshimet se është edhe në pritje të ëmbël.

“Ëedding. Baby”, ka shkruar këngëtarja e njohur në Instagram.