E dashura e Robertit, laureta shfaqet atraktive në foto me bikini


Modelja Laureta Maqedonci, partnerja e këngëtarit Robert Berisha së fundmi në Instastoryn e saj ka publikuar një foto me bikini në të cilën duket mjaft atraktive.

Laureta Maqedonci/ Instastory
Laureta Maqedonci/ Instastory

Tashmë dyshja janë bashkë prej disa muajsh. Ata nuk hezitojnë dhe shfaqen çdo moment bashkë.

Kujtojmë se Roberti ishte i martuar me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi me të cilën ka një vajzë të quajtur Renee.