E përkushtuar ndaj palestrës, Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese teksa bën akrobacione

Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj, po vazhdon të jetë një nga emrat më të komentuar në media e shtypin rozë.

Bukuroshja, e ndjekur nga afro dy milionë njerëz vetëm në Instagram, ndan me fansat postime të ndryshme.

Ajo publikon gjëra të ndryshme nga përditshmëria, ndërkohë që së fundmi është duke shpenzuar këto të madhe në palestër.

Foto: Screenshot/Instagram

Artistja e njohur së fundmi shfaqet duke bërë disa akrobacione, ndonëse ka arritur rezultate të mahnitshme.

“Besoni se mundeni dhe jeni në gjysmë të rrugës”, ka shkruar ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Të shumta qenë edhe komplimentet që mori në sesionin e komenteve duke e përgëzuar për këtë arritje.

Veç kësaj, Xhensila këtë periudhë ka qenë shumë e angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte.