Sunny Hill Festival

Einxhel shtatzënë për herë të parë?

Javëve të fundit u përfol shumë në media pritja e ëmbël e Einxhel Shkirës.

Moderatorja Einxhel dhe partneri i saj Dj Dagz do të bëhen prindër së shpejti për herë të parë, kjo pasi Einxhel është në javën e 16-të të shtatzënisë.

https://youtu.be/I4wLSA20boA