Sunny Hill Festival

Elvana Gjata lë pa fjalë fansat derisa shfaqet me një oktapod në kokë

Elvana Gjata është mjaftë aktive në rrjete sociale, sidomos në Tiktok ku ndan shumë video qesharake.

Pas një sezoni të gjatë, me koncerte të shumta, këngëtarja ka nisur pushimet dhe po e shijon detin.

Por, ajo çfarë tërhoqi vëmendje ishte një video ku shihet teksa mban një oktapod në kokë.

“Ja këtu në plazh me këtë shokun tim”, thotë ylli i muzikës teksa oktapodi lëviz nëpër kokën e saj.

h