Fero publikon sekuenca në shtrat me Arbenitën (Foto)

Fero dje bëri hapjen e studios së re për labelin e tij, Gang Gang Entertaiment

Ndonëse nuk u pa në event Arbenita, ajo shihet sot në një video që ka postuar Fero në Instagram.

Në këtë video modelja e njohur shihen të jetë duke fjetur në ndërkohë që reperi e poston në Instagramin e tij.

Çifti ishte përfolur shumë për një ndarje të mundshme, mirëpo kjo video i jep fund çdo spekulimi të mundshëm, ata nuk janë ndarë, por janë bashkë dhe të lumtur.