Gruaja nga Podujeva e rrah burrin e saj

Një grua nga Podujeva pas një mosmarrëveshje e ka rrahur burrin e saj.

Policia njofton se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga bashkëshortja  tij e dyshuara femër kosovare. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.