Lopez dhe Affleck festojnë ditëlindjen e 52 vjeçares në Detin Mesdhe

Këngëtarja e njohur, Jennifer Lopez dhe aktori Ben Affleck dukeshin më të lumtur se kurrë të shtunën, derisa patën një puthje pasionante në një port në Napoli.

Ata kishin një festë romantike ku paparacit i vërejtën duke u puthur, shkruan Daily Mail, transmeton Klan Kosova.tv.

Çifti i njohur kanë udhëtuar nëpër Evropë me një jaht prej 130 milionë dollarësh, kjo pasi Lopez pati ditëlindjen e saj të 52-të.