Sunny Hill Festival

Melinda Ademi mahnit me fotosesionin e ri – thekson format e tonifikuara

Reperja e njohur, Melinda ka sjellur një fotosesion të ri për fansat e saj në Instagram.

Reperja e shumë hiteve ka postuar imazhe të reja në të cilat format e saj trupore ishin në fokus.

Melinda u pa e veshur me një trupore ngjyrë portokalli me një mëngë të gjata teksa përshtati dukjen me këpucë me taka shumëngjyrëshe dhe qafore me rruza në qafë dhe vathë të kombinuar.

Foto: Melinda/Instagram

Ajo dukej në formë të mirë dhe atraktive siç do herë ndërsa u vërshuan me komente të shumta nga ana e fansave.

Në fotot e reja, reperja ka falënderuar fansat që e pritën mirë bashkëpunimin e ri me Ledri Vulën “A m’ke dasht” teksa tha se është në përgatitje të tjera befasive.

Foto: Melinda/Instagram

“Kënga më e re “A m’ke dasht” ka arritur pesë milionë shikime në YouTube! Jam shumë e lumtur dhe po më vjen mirë që po ju pëlqen. Faleminderit shumë. Shihemi në befasinë e radhës”, ka shkruar Melinda në mbishkrimin.

Ndërkohë, përveç projekteve të reja, Melinda është një prej artisteve më të kërkuara shqiptare edhe për koncerte dhe mbrëmje muzikore.