Momenti kur Bora i flet Donaldit (Video)

Janë publikuar pamje ku dyshja e njohur Bora Zemani dhe Donald Veshaj shihen bashkë në një klub nate në Prishtinë.

Pamjet e publikuara në rrjetin social Tik Tok shfaqin momentin kur moderatorja Zemani i flet në vesh humoristit Veshaj.

Ndryshe, ata për herë të parë u panë mbrëmë në publik pranë njëri-tjetrit, pavarësisht se e mohonin se kanë rikthyer lidhjen e tyre të dashurisë.