Nora Istrefi publikon projektin e ri muzikor “Ciao”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi ka publikuar këngën më të re.

“Ciao” mban titullin projekti i cili erdhi i shoqëruar edhe me një videoklip ku Nora dukej e mahnitshme në disa veshjes të ndryshme.

Këngëtarja mori vëmendje me paraqitjen atraktive në skenat e klipit ku ajo vuri në fokus format trupore për të cilat komentohet vazhdimisht.

Foto: Nora Istrefi/Instagram

Ndërkohë, theksojmë që teksti i këngës u shkrua nga këngëtari, Yll Limani, ndërsa miksimi dhe masterizimi nga Fatjon Miftari.

Producent i këngës është Fatjon Miftari teksa videoklipi iu besua produksionit “Entermedia”.

Foto: Screeshot/YouTube

Kënga më e re e Norës vjen pas bashkëpunimit tejet të suksesshëm që këngëtarja solli me reperin Bardhi dhe Shkurte Gashin.

Ndërkohë, Istrefi në periudhën e sezonit veror ka qenë mjaft e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore.