Olta vjen atraktive në pozat nga pushimet në Itali

Aktorja e njohur, Olta Gixhari ditët e fundit të verës po i shijon në Itali.

Ylli i ekranit ka zgjedhur Toskanën për t’u relaksuar dhe natyrisht nuk kanë munguar as pozat atrkaitve.

Olta u shfaq atraktive me një stil të thjeshtë, kapele, bluzë të shkurtër dhe pantallona të gjera gri.

Foto: Olta Gixhari/Instagram

Me një makijazh të lehtë dhe flokët lëshuar sipër, aktorja duke në formë të mrekullueshme.

“E fundit për shtatorin”, ka shkruar Gixhari në mbishkrimin e imazheve që morën komente dhe pëlqime të shumta nga ana e fansave.

Ndryshe, Olta mori vëmendje të amdhe me pjesëmarrjen në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Ajo u konsiderua si rivali kryesor i fituesit të BBVA, Luiz Ejlli, me të cilën pas daljes nga shtëpia e famshme ka xhiruar një film.

Dyshja bashkë do të jenë protagonistë të filmit me titullin “Në Kuadër të Dashurisë, që pritet të publikohet këtë vit.