Robert Berisha “kapet mat”, a është në lidhje të re?

Vera e nxehtë problem që kalohet “single” dhe s’kishte si të jetë e tillë për një prej meshkujve më seksi të botës së të famshmëve shqiptarë.

E kemi fjalën për Robert Berishën.

Këngëtari po shijon një romancë të re.

Prive.al e ka fotografuar Robertin mbrëmë në kryeqytet dorë për dore me një bjonde.

Ky zhvillim vjen pas ndarjes nga një tjetër bjonde, Laureta Maqedonci. /Prive/