Aksident në rrugën Prishtinë-Podujevë, lëndohen dy persona

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Podujevë, ku janë lënduar dy persona. Lajmin për…

Katër të lënduar nga një aksident në Sllatinë

Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në magjistralen Pejë-Prishtinë, në…

Vozitësi shkel këmbësoren në Prishtinë dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Në pasditen e të martës në rrugën “Bulevardi i Dëshmorëve” në lagjen Ulpiana në Prishtinë, një…

Një veturë rrokulliset në rrugën Prishtinë – Gjilan

Një vet-aksident ka ndodhur në rrugën Prishtinë – Gjilan. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë…

Një femër goditet nga vetura në rrugën Prishtinë – Podujevë, shoferi shoqërohet në polici

Një vajzë është dërguar për tretman mjekësor pasi ëshë goditur nga një veturë sot në rrugën…

Vetaksidentohet një person në afërsi të Badocit, pamje nga vendi i ngjarjes

Një vetaksident ka ndodhur sot në rrugën Gjilan – Prishtinë, saktësisht në afërsi të liqenit të…

Ky është mërgimtari që vdiq tragjikisht në aksidentin në Çagllavicë

Sot rreth orës 04:40 ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku në rrugën magjistrale Prishtinë –…

Vdes 35-vjeçari si pasojë e një aksidenti te rreth i Çagllavicës

Një 35-vjeçar ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot rreth orës pesë…

Aksident i rëndë në Prishtinë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë. Gazetari Vehnar Isufi…

Rrokulliset një veturë në rrugën Prishtinë-Gjilan

Të premten në mëngjes ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Gjilan. Lajmin e ka konfirmuar…