Milani sytë kah Broja

AC Milan synon të marrë shërbimet e sulmuesit shqiptar në Chelsea, Armando Broja, verën e ardhshme,…

Newcastle futet seriozisht në garë për Armando Brojën

Newcastle United thuhet se është i interesuar të nënshkruajë me sulmuesin e Chelseat, Armando Broja, në…

Atalanta rivalizon Napolin për Brojën

Pas Napolit edhe një ekip tjetër nga Serie A, ka shprehur interesim për sulmuesin e Shqipërisë,…

Arsenal i futet garës për Armando Brojan

Ylli i kombëtares së Shqipërisë, Armando Broja është emri që po tërheq vëmendje të madhe në…

Southampton ofensivë për Armando Brojën, ofertë rekord për Chelsean

Southampton nuk fshihet më. Duke pare edhe interesimin e West Ham për Armando Brojën ka vendosur…

Armando Broja, i riu i frymëzuar nga Ronaldo që po ngrihet te Southamptoni

Nënshkrimi i Chelseat me sulmuesin Romelu Lukaku në verë, të cilin e transferoi për 115 milionë…

Rekord dhe gola, Armando Broja: Premier League hap i madh për mua, jam me këmbë në tokë

Pas një mbrëmje të veçantë si ajo ndaj Brentford ku talenti kuqezi la gjurmën e tij…