Kylian Mbappe arrin 300 gola në karrierë më shpejt se Messi dhe Ronaldo

Kylian Mbappe shënoi het-trik të shtunën mbrëma ndaj Gjibraltarit, duke kompletuar shifrën e 300 golave të…

Ronaldo nuk i mban nervat, i ulëret në fytyrë arbitrit dhe shtyn tifozin

Al Nassr, skuadra arabe ku aktivizohet Cristiano Ronaldo apo edhe Sadio Mane, ia doli të fitonte…

Ronaldo: Shpresojmë t’i fitojmë të gjithë trofetë

Cristiano Ronaldo foli për pritshmëritë që ka për sezonin e ri të Al Nassr, duke treguar…

Ofertë rekorde nga Al Nassr për Zidanen: Francezi mund të bëhet trajneri më i paguar në histori të futbollit

Arabia Saudite në kohët e fundit është aktivuar shumë për të marrë emrat e mëdhenj të…

Ronaldo po e ndihmon Al-Nassr ta gjejë trajnerin e ri, përmendet një emër i madh

Nuk është vetëm Jose Mourinho në shënjestër të Al-Nassr të Cristiano Ronaldos. Sipas mediumit “CBS Sport”,…

Garcia shkarkohet nga Al Nassr

Sipas mediumit spanjoll, Marca, Rudi Garcia është shkarkuar nga pozita e trajnerit të Al Nassr. Marrëdhëniet…

Më shumë gola se ndeshje, Ronaldo i pandalshëm në Arabinë Saudite

Cristiano Ronaldo po tregohet i pandalshëm dhe i papërmbajtshëm në Arabinë Saudite. Ylli portugez po i…

Cristiano Ronaldo nxjerr në shitje vilën që zotëron në Manchester

Nëntorin e kaluar, para se Cristiano Ronaldo të niste grumbullimin me Portugalinë për Botërorin “Katar 2022”,…

Vazhdon rënia e Cristiano Ronaldos në listën e transferimeve më të shtrenjta në histori të futbollit

Lëvizja e Cristiano Ronaldos për 113 milionë euro në Juventus është në prag të largimit nga…

Ronaldo mund ta përfundojë karrierën te Al-Nassr, pritet t’i ofrohet rinovimi edhe pas moshës 40 vjeçare

Te Al-Nassr besojnë se mund ta bindin Cristiano Ronaldon që ta përfundojë karrierën te klubi saudit,…