Sunny Hill Festival

PDK në Prishtinë: Me planin e Kalabrisë po provohet të përsëritet Badoci

Deputetja Eliza Hoxha dhe asambleisti Leutrim Retkoceri, njoftuan që Dega e Partisë Demokratike në Prishtinë kërkon…

PDK: Sot, Qeveria Kurti mbylli shkollat për fëmijët, futi Kosovën në terr dhe po thellon krizën ekonomike

Partia Demokratike e Kosovës (PDK), përmes një konference për media ka reaguar ashpër ndaj vendimit të…

Eliza Hoxha: Të hetohet keqpërdorimi i 9 milionë eurove për 42 kontrata njëburimore nga Ministria e Infrastrukturës

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Eliza Hoxha përmes një konference për media ka denoncuar sërish…