Sunny Hill Festival

Noizy dhe Era Istrefi sjellin këngën e re “Take a look”

Noizy dhe Era Istrefi kanë bashkuar sërish forcat për një projekt të ri muzikor. “Take a…

Nga dështimi, te pozat erotike me Era Istrefin, çfarë nuk u pa te koncerti i Noizy-t!

Noizy organizoi mbrëmjen e së enjtes koncertin “Alpha Show III” në stadiumin ‘Air Albania’. Të ftuar…

“Po menoj që dikush qëllimisht…” Era Istrefi ka një mesazh për ata që po e kritikojnë

Era Istrefi ka ndarë një postim në Instagram, për gjithë komentet negative që po i adresohen…

Era Istrefi dhe Butrint Imeri të enjten sjellin këngën e re “Lonely”

Era Istrefi dhe Butrint Imeri janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor. Dyshja e…

Çifti i njohur, Amir Rrahmani dhe Era Istrefi publikojnë fotografi të

Kapiteni i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani nuk u grumbullua me Kosovën për ndeshjen e së…

Era Istrefi vë në pah barkun e tonifikuar në fotosesionin e ri bardhë e zi në Instagram

Këngëtarja simpatike shqiptare, Era Istrefi po tregohet tejet aktive me postimet e saj në Instagram. Pasi…

Era Istrefi publikon foto “hot” me bikini të kuqe

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, po vazhdon të shijojë sukseset e projekteve të saj muzikore.…

Gjon Karrica pozon përkrah Era Istrefit

Gjon Karrica apo Lugati është pëlqyer mjaft shumë nga publiku për aq kohë sa qëndroi brenda…

Motrat Istrefi befasojnë me fotografi të përbashkët

Nora, Era e Nita Istrefi, të tri motrat, kanë befasuar me një fotografi të përbashkët. Fotografitë…

Don Xhoni puth Era Istrefin në mes të koncertit

Don Xhoni dhe Era Istrefi publikuan disa ditë më parë bashkëpunimin e titulluar “Hala”, i cili është…