Sunny Hill Festival

Liberalizimi i vizave, biznesmeni Ramiz Kelmendi ngre alarmin për ulje të konsumit dhe ikje të punëtorëve

Biznesmeni Ramiz Kelmendi ngre alarmin se me liberalizimin e vizave nga ky muaj shumë qytetarë do…

Objekti i ETC-së në Klinë përfshihet nga zjarri, policia jep detaje

Objekti i supermarketit ‘ETC’ që gjendet në Klinë është kapluar nga zjarri. Këtë e ka bërë…

Zjarr i madh në Pejë, digjet një objekt i ELKOS GROUP

Një zjarr i madh në orët e mëngjesit ka përfshirë një objekt, saktësisht një depo prapa…

Kelmendi: Rritje e ndërtimit të urave ekonomike dhe politik me SHBA-të

Pronari i kompanisë Elkos Group – ETC, Ramiz Kelmendi ka pritur në takim të hënën Drejtorin…