Fifi tregon se pse nuk ia la djalit të saj emrin që gjithmonë donte

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si “Fifi” para disa ditësh është bërë nënë herë të parë.…

Fifi bëhet nënë për herë të parë (Foto)

Fifi është bërë sot nënë për herë të parë. Lajmin e ka ndarë vetë këngëtarja me…

Fifi dhe Adisi po bëhen prindër të një djali

Fifi dhe Adisi kanë zbuluar se gjinia e foshnjës së tyre është djalë. Çifti kishin realizuar…

Fifi tregon barkun e rrumbullakosur

Fifi, ka ndarë për herë të parë një foto të dukshme, të barkut të saj të…

Fifi pozon nudo (Foto)

Fifi është një nga këngëtarët më trendi të momentit. Baladat e saj po lënë gjurmë në…

Fifi shfaqet me shumë stil në imazhet e reja nga New Yorku

Fifi është padyshim një prej këngëtareve më të dashura dhe më të suksesshme shqiptare. Ajo krahas…

Fifi dhe Labinot Tahiri po sjellin bashkëpunimin e tyre

Duket se një hit i madh po “gatuhet” nga dy yjet e muzikës shqipe. Mbrëmjen e…

Ky është reagimi i Fifit pas lajmeve për ndarje në mes saj dhe Adisit

Një postim i Fifit mbrëmë që fliste për dashurinë bëri që në media të aludohej se…

Reagimi i vetëm i Adrola Dushit pas lidhjes së Fifit me ish-burrin e saj

Këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi e njohur si Fifi, ka konfirmuar lidhjen e saj me ish-burrin…

“A do të ishe kthyer në BBV?” Fifi përgjigjet

Pas daljes nga BBV-ja Fifi ka folur sot për herë të parë në Fan Club. Ajo…