Sunny Hill Festival

Fifi dhe Labinot Tahiri po sjellin bashkëpunimin e tyre

Duket se një hit i madh po “gatuhet” nga dy yjet e muzikës shqipe. Mbrëmjen e djeshme, Labinot Tahiri dhe Fifi janë parë bashkë në Tiranë.

Sipas burimeve të Indeksonline të afërta me dyshen, ata kanë bashkuar forcat për të sjellë një duet.

Data dhe koha e publikimit ende nuk dihet, po që sigurisht do të jetë një hit i padiskutueshëm