Horoskopi 2 maj 2023

Dashi Nëse jeni ndjerë të frustruar kohët e fundit, mbani në mend se ndërmarrja e veprimeve…

Horoskopi 24 mars 2023

Dashi Shmangni tensionet e panevojshme. Faturat e papritura mund të rrisin barrën financiare. Ju do të…

Horoskopi 14 mars 2023

Dashi Përdorni spiritualitetin për të shmangur stresin. Meditimi dhe joga do të jenë të dobishme. Investoni…

Horoskopi 9 nëntor 2022

Do të nxirrni në sipërfaqe zemërimin, nervat dhe ankesat që i keni mbajtur brenda prej kohësh. Mbroni…

Horoskopi 6 nëntor 2022

Dashi Këtë javë hëna e plotë aplikon një dozë trajtimi shoku në zonën tuaj ekonomike, ndaj…

Horoskopi 3 nëntor 2022

Dashi  Sot është një ditë kur do të zgjidhni izolimin dhe qetësinë tuaj. Nëpërmjet rrethanave dhe situatave…

Horoskopi 31 tetor 2022

Dashi  Ju kënaqeni me pranimin e të tjerëve, për të cilin keni shumë nevojë sot. Veprimet dhe…

Horoskopi 29 tetor 2022

Dashi  Është padyshim me fat, pasi do t’ju ofrojë shumë mundësi për të arritur qëllimet dhe…

Horoskopi 28 tetor 2022

Dashi  Premton favore dhe shumë mundësi, për të arritur qëllimet e larta, me lehtësi. Humori juaj ndryshon,…

Horoskopi 27 tetor 2022

DashiNjë ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t’ju bëjnë të ndiheni mirë me…