Si ndikon i ftohti në rënien në peshë dhe eliminimin e dhjamit të tepërt

Në dimër, ditët janë më të ftohta dhe të shkurtra. Kjo nënkupton se njeriu kalon më…

Vranësira dhe temperatura të ulëta gjatë ditës

Moti me vranësira dhe intervale me diell do të vijojë të mbajë mbi vendin tonë. Vranësira…