Gjendet trupi i pajetë i 91-vjeçarit që u zhduk para 10 ditësh

Është gjetur pa shenja jete 91-vjeçari Ilaz Sejdiu, që ishte zhdukur nga 17 gushti dhe ishte…

Gjendet në Shqipëri i mituri nga Prizreni që u raportua si i zhdukur

Është gjetur në Shqipëri i mituri nga Prizreni që u raportua si i zhdukur. Gjetja e…