Reagon Enca pas lirimit nga burgu

Ditë më parë këngëtarja e njohur Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin Enca u arrestua nga…

Policia e Kosovës shkatërron një plantacion me 20 mijë bimë narkotike

Policia e Kosovës ka njoftuar të shtunën se ka shkatërruar një plantacion me 20 mijë bimë…

Arrestohet Enca, kultivoi kanabis në banesë

Këngëtarja shqiptare, Ruenca Haxhiaj, e njohur me emrin Enca, është arrestuar të martën në Tiranë. Sipas…

Arrestohen disa shqiptarë dhe ukrainas, në një operacion antidrogë

Policia në Shqipëri tha të mërkurën se i ka arrestuar gjashtë persona, përfshirë dy ukrainas, si…

Policia në Shqipëri sekuestron 8 mijë fidanë kanabis në Malësi të Madhe

Policia e Shtetit në Shqipëri ka zbuluar 27 sera me 8 mijë fidanë kanabis, të mbjellë…