52 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Një rritje e numrit të rasteve me COVID-19 është shënuar edhe të dielën në Kosovë. 52…

293 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

293 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Shqipëri. Gjatë…

38 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë janë…

29 raste të reja me koronavirus

Ministria e Shëndetësisë njoftoi të enjten se nga 280 testime, 29 qytetarë kanë rezultuar pozitivë në…

154 raste aktive me koronavirus në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se…

43 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Në mbi 15 për qind ka shkuar pozitiviteti i rasteve me COVID-19 në raport me testimet…

35 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se nga 165 testime, 35 qytetarë kanë rezultuar të infektuar dhe 141…

12 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë njoftoi të hënën, se gjatë 24 orëve të fundit, 12 persona kanë rezultuar…

15 raste të reja me koronavirus

Në Kosovë janë regjistruar 15 raste të reja me COVID-19 nga testimi i 249 mostrave. Ministria…

16 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 16…