Tayna sjell poza ‘të nxehta’ nga Miami

Tayna, duket se ka nisur një fillim tejet të mirë.

Siç edhe ka njoftuar në rrjete sociale, ajo momentalisht ndodhet në Florida (Miami) për pushimet e para të vitit 2022.

Reperja shihet e veshur në një palë bikini ngjyrë blu dhe të bardhë, teksa vëmendjen marrin format trupore të saj.

Përndryshe, Tayna momentalisht po shijon suksesin e këngës së re “Pijetore” që e solli vetëm pak ditë më parë.