Sunny Hill Festival

Tayna vazhdon të sjell foto joshëse nga pushimet në Miami

Reperja e njohur shqiptare, Tayna pas angazhimeve të shumta profesionale, ditëve të fundit ka nisur pushimet.

Ajo po qëndron në Miami dhe nga atje nuk kanë munguar pozat joshëse në bikini.

Edhe në një imazh të ri që ndau me 1.6 milion fansat e saj në Instagram, autorja e “Merri” ka vënë në pah linjat joshëse të trupit.

Foto: Tayna/Instagram

Tayna pozoi nga një jaht e veshur në bikini të zeza, ndërsa dukej në formë të mrekullueshme dhe tejet tërheqëse.

Në foto, reperja nga Prizreni flokët i la të lëshuara sipër ndërsa kishte vendosur edhe një makijazh të lehtë.

Foto: Tayna/Instagram

Theksojmë që këto pushime të reperes vijnë pas koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore gjatë sezonit veror.

Ndërkohë, aktualisht Tayna po shijon edhe suksesin e këngës së fundit “Shqipet 2” që solli në fund të muajit gusht.