U nda nga Sara por Atdheu shfaqet duke e puthur një tjetër ish-konkurrente

Atdhe Xheravina edhe pse nuk është më pjesë e programit “Për’puthen”, vazhdon të jetë një ndër emrat më të komentuar në shtypin rozë.

Para pak dite ai i ka dhënë fund lidhjes me Sarën dhe këtë e bëri të ditur vet ai, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, një video që po qarkullon në medie ku shihet Atdheu dhe Shqipja u bë virale në rrjet.

Derisa Shqipja po e filmonte duke ecur në rrugë, Atdheu afrohet dhe i dhuron asaj një puthje në faqe.